Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Akcesoria do przedłużania rzęs

Najlepsze rzęsy i kleje to nie wszystko. Warto zadbać również o akcesoria do przedłużania rzęs, które pozwolą na wykonanie idealnej stylizacji rzęs. Są to pęsety, szczoteczki do rzęs oraz silikonowe płatki pod oczy. Każdy z tych produktów ułatwia pracę zarówno początkującym, jak i doświadczonym stylistkom. Zapoznaj się z ofertą akcesoriów od Glashland i zapewnij najwyższy poziom stylizacji rzęs w swoim salonie.

Akcesoria do przedłużania rzęs

Pęseta do rzęs Vetus MCS-15

49,00 

Akcesoria do przedłużania rzęs

Pęseta MCS-12

49,00 

Akcesoria do przedłużania rzęs

Pęseta MCS-18

49,00 

Akcesoria do przedłużania rzęs

Pęseta MCS-19

49,00 
Brak w magazynie

Akcesoria do przedłużania rzęs

Pierścień do kleju do rzęs szklany

8,00 

Akcesoria do przedłużania rzęs

Szczoteczki do rzęs – zestaw 50 szt.

16,00 

Pęsety do wykonywania stylizacji rzęs

Pęsety dostępne w naszym sklepie są przystosowane do każdego rodzaju przedłużania rzęs, co daje możliwość wyboru sprzętu idealnego dla siebie. Są nierdzewne i odporne na wszystkie preparaty stosowane przy stylizacji rzęs. Dzięki doskonałemu kształtowi pęsety idealnie układają się w dłoni stylistki i przyspieszają tworzenie perfekcyjnych wachlarzy z rzęs. Narzędzia te rozwiązują uciążliwy problem z rozsypującymi się włoskami i dają możliwość sprawnej, a wciąż dokładnej pracy.

Inne akcesoria do przedłużania rzęs

Przy pracy z naszymi rzęsami i klejami idealnym wyborem będzie zaopatrzenie się w dopasowane do nich akcesoria. Oprócz pęset są to płatki pod oczy z silikonu, które sprawią, że dolne rzęsy oraz powieka klientki będą w pełni bezpieczne. Mają one jasny kolor, który kontrastuje z rzęsami i daje możliwość zadbania o każdy szczegół. Do przeczesywania rzęs i nakładania primera oferujemy szczoteczki, które nie niszczą stylizacji i pomagają w pozbyciu się zanieczyszczeń z otoczenia. Znajdziesz tu także pierścień do kleju, który znacznie przyspieszy pracę i ułatwi nabieranie produktu. Udoskonal każdą stylizację rzęs, wybierając akcesoria z Glashland.